Strona główna » Metody i koszty wysyłki

Metody i koszty wysyłki

W naszym sklepie istnieją następujące formy wysyłki towaru:

  • Przesyłka kurierska - wybierz tę formę wysyłki jeżeli dokonasz płatności niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy następnego dnia roboczego po nadaniu. Opłata za przesyłkę 15 zł - doliczana automatycznie do zamówienia.
  • Przesyłka kurierska za pobraniem - wybierz tę formę wysyłki jeżeli chcesz dokonać płatności przy odbiorze przesyłki u kuriera. Przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy następnego dnia roboczego po nadaniu. Opłata za przesyłkę 20 zł - doliczana automatycznie do zamówienia.
  • Odbiór osobisty - wybierz tę formę przesyłki, aby odebrać zamówiony towar w naszym sklepie "Kleist Jubiler" ul. gen. L. Rayskiego 20 w Szczecinie. W tym przypadku nie ponosisz kosztów wysyłki, a za zakupiony towar możesz zapłacić na miejscu. Wcześniej koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie w celu uzgodnienia terminu odbioru.


Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Po nadaniu przez nas paczki otrzymasz maila z informacją o wysłaniu przesyłki, numerem listu przewozowego oraz adresem strony internetowej, na której możesz śledzić jej status. Klienci, którzy przy składaniu zamówienia podadzą numer telefonu komórkowego, otrzymają od firmy kurierskiej FEDEX wiadomość SMS potwierdzającą nadanie paczki. 


WAŻNA INFORMACJA:
Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera, w razie stwierdzenia uszkodzenia lub niezgodności o sporządzenie protokołu szkody w momencie doręczenia, który jest jedyna podstawą do złożenia reklamacji transportu lub niezgodności w dostawie, bez tak sporządzonego protokołu szkody ewentualna reklamacja nie zostanie rozpatrzona.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu