Strona główna » Informacje o sklepie

Informacje o sklepie


Witamy Serdecznie na naszej stronie kleist24.pl


Cieszymy się, że wśród wielu wspaniałych miejsc w sieci my również zwróciliśmy Waszą uwagę. Nie jesteśmy jedynie miejscem handlowym, nie jesteśmy tylko wirtualną stroną WWW. JESTESMY LUDŹMI Z PASJĄ mamy swoją historię, sukcesy i grono klientów, którzy stali się naszymi przyjaciółmi. Mamy też swoje królestwo, w którym możemy Was gościć i z któego wysyłamy do Was przesyłki.


Poznać nas możecie na ul. Rayskiego 20 w Szczecinie, zobaczyć na fanpage Kleist Jubiler oraz na stronie www.jubilerkleist.plNASZA OFERTA HANDLOWO USŁUGOWA
 

1. SPRZEDAŻ - zapewniamy Państwu bogatą ofertę wyrobów jubilerskich złotych, złotych z brylantami, srebrnych, tytanowych, srebrnych z bursztynem, pereł, stalowych a także  metaloplastykę. Proponujemy również rotomaty, pióra i długopisy oraz inne artykuły  idealnie pełniące rolę prezentu. Wyjątkową, wręcz unikalną propozycją w salonie jubilerskim są jedwabne szale ręcznie malowane, często personalizowane imieniem lub inicjałami właściciela, ta oferta jest jedynie na indywidualne zamówienie.

2. PROJEKTOWANIE I WYKONANIE - na zamówienie klientów projektujemy i wykonujemy biżuterię oraz inne precjoza. Gwarantujemy tym samym niepowtarzalność i oryginalność  wykonanych prac. Często materiałem do wykonania nowego projektu jest stara zniszczona lub nie noszona od lat biżuteria osoby zamawiającej. Realizacja takiego zamówienia jest możliwa poprzez kontakt e-mail: sklep@jubilerkleist.pl, fanpage na Facebooku KLEISTJUBILER oraz telefonicznie pod numerami telefonu: +48 (91) 4882204, +48 600368183
Pamiętajcie Państwo iż każda praca ręczna odróżnia Was od reszty świata.

3. CZYSZCZENIE I ODNAWIANIE BIŻUTERII I ZEGARKÓW - najskuteczniejszą formą odnowienia biżuterii jest polerowanie, czynność nie droga jednak zapewniajaca blask nowego  wyrobu. Każdy zegarek natomiast pełni w naszym życiu wyjątkową funkcję - odmierza sekundy,minuty, godziny ... naszego życia, dbajmy o niego - czyszczenie, polerowanie i  renowacja to skuteczna praca w przedłużeniu dobrego funkcjonowania naszych zegarów.

 

4. GRAWEROWANIE - na większości zakupionych w naszym sklepie wyrobów, możliwe jest wykonanie graweru. Daje to możliwość spersonalizowania wyrobu, nadania mu ładunku emocjonalnego albo przekazania życzeń. Jeżeli wyrób nie nadaje się do grawerowania, dedykację można umieścić na tabliczce zamocowanej na lub wewnątrz opakowania. Jeżeli jednorazowe zakupy zrealizowane w naszym sklepie przekraczają kwotę 500 zł - grawer wykonujemy bezpłatnie. W innym przypadku koszt

  • jednej litery w tekście - 3 zł
  • tabliczki na lub do opakowania - 20 zł - 40 zł
  • monogram dwuliterowy - 20 zł
  • grawer ze zdjęcia w/g indywidualnych ustaleń
 

5. LISTY WAROŚCIOWE - jeżeli pragniecie Państwo obdarować kogoś czymś wyjątkowym, jednak nie znacie potrzeb lub gustu danej osoby proponujemy zamówienie wyjątkowej niespodzianki. Po wpłaceniu kwoty przeznaczonej na prezent, przygotowujemy dla Państwa LIST WARTOŚCIOWY namalowany lub rysowany ołówkiem (kierujemy się sugestią zamawiającego) Pismem kaligraficznym wypisujemy życzenia dla przyszłego obdarowanego. Z listem tym obdarowany przychodzi do naszego sklepu i wybiera sam biżuterię w kwocie wcześniej wpłaconej przez zamawiającego. List pozostaje własnością obdarowanego, często jako oprawiony w ramki obrazek.

 PARKER I WATERMAN


Bardzo wdzięcznym prezentem, idealnym do grawerowania są pióra wieczne oraz długopisy. W naszej ofercie są kolekcje pionierskich w tej dziedzinie firm Parker i Waterman.

Jeżeli przeznaczeniem zakupu jest podarowanie go komuś, prosimy o zaznaczenie tego faktu w zamówieniu. Dzięki temu przedmiot będzie artystycznie zapakowany bez żadnych dodatkowych opłat.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu